Bernard Shaw Diyor ki :

Aptallar, utanılacak bir şey yaptıkları zaman mazeret diye o işi her zaman yaptıklarını söylerler.


KERİM ÖZBEKLER'E​, ANKARA'DA TÜRK EDEBİYATIN​A VE ŞİİRİNE KATKILARIN​DAN DOLAYI ''ONUR BELGESİ'' VERİLDİ...

  • PDF
  • Yazdır
  • e-Posta

Aydın'lı gazeteci-yazar-şair Kerim Özbekler'e 18 Haziran 2011 Cumartesi günü, saat.17.00-23.00 saatleri arasında Ankara'da Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Konferans Salonu'nda yapılan Kültür Çağlayanı Dergisi 4.Şiir ve Müzik Dinletisi sezon finali öncesinde bu güne kadar Türk Edebiyatına ve şiirine yaptığı katkılardan dolayı, emekli Kültür Bakanlığı Araştırma ve Koordinasyon Dairesi Başkanı ve Kültür Çağlayanı Dergisi sahibi Hayrettin İvgin tarafından sahneye davet edilerek ''Onur Belgesi'' takdim edildi.

Onur Belgesi takdiminden sonra sahnede gazeteci-yazar ve şairlere karşı bir konuşma yapan  Kerim Özbekler ''48 yıldır dünyanın bir çok tarafında bulunan Türk Gazeteci-Yazar-Şairlerine yazmalarını teşvik etmek için gazete-dergi-kitap postaladım,davet edildiğim şiir şölenlerinde çuval çuval edebiyat dergisi ve gazete dağıttım. Ayrıca bu edebiyat dergi ve gazetelerini yazı yazarak tanıttım, bununla yetinmedim. Bilgisayar vasıtası ile Türkçe yazı ve şiir yazanların birbirleri ile tanışmasını sağladım, bu gün dünyanın bir çok tarafında yapılan etkinlikler hakkında halen en büyük desteği gazeteci-yazar ve şairlere ben sağlamaktayım, geçen yıl 20.000 civarındaki gazeteci-yazar ve şaire ulaşıyordum. Bu yıl bu rakam 1 milyona yükseldi, bu sistemden Türkçe yazan her yazar ve şair faydalanacaktır.'' dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Destan Romanlar

SÜPERMARKETTEKİ SÜRPRİZ
Köroğlu Destanı'nın Türkmenistan varyantı. 96 sayfa.
Temin Adresi:
22 Kitaplık Setin Kampanya Fiyatı: 45 TL  

Sitemiz Facebookta

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Ziyaretçi İstatistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün6603
mod_vvisit_counterDün33907
mod_vvisit_counterBu Hafta53198
mod_vvisit_counterGeçen Hafta37795
mod_vvisit_counterBu Ay90993
mod_vvisit_counterGeçen Ay157243
mod_vvisit_counterToplam18346802

Şimdi: 85 misafir, 9 bots var.
IP: 34.225.194.144