Alphonse Daudet Diyor ki:

Birini sevindiren iş, diğerini ağlatır, yaşamak işte böyledir.


Yağmurca Dergisi yazarlarını arıyor!

  • PDF
  • Yazdır
  • e-Posta

Merhabalar,


Yağmurca; şiirden öyküye, denemeden fanzine, incelemeden eleştiriye, resimden fotoğrafa birçok türü içeren, kapsamlı ve tematik bir e-dergidir.

Yağmurca; aylık bir döngüye sahiptir. İzlekselliğini de bu döngüye uydurmuştur; yayınlanacak yazılar o ayın belirlenmiş teması çerçevesinde olacaktır.

Dergiye gönderilen her eserin yayınlanacağı garanti edilmemektedir. Editoryal ekibimiz gönderilen eserleri inceleyecek ve yayınlanıp yayınlamayacaklarına karar verecektir.

İzlek dışına çıkan eserlerin çok beğenilmesi durumunda, serbest bir alanda yayınlanmalarına da karar verilebilecektir.

Dergimizin en önemli özelliği, bir başka anlamda da hedefi; olabildiğince çok ve çeşitli üslubu biraraya getirerek okuyucularımızın belirlenen bir kavrama değişik perspektifler ile bakabilmesini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda; Yağmurca'nın yazın/fotoğraf/resim ekibine katılan her bireye katılma sırasına göre bir numara verilecek, bu numaralar bir sembol niteliğini haiz olup; zamanla derginin ulaştığı noktayı görmemizde hem ekip olarak bizlere, hem de bizi takip edenlere yardımcı olacaktır.

Yağmurca Dergisi ilk sayısını ocak ayında çıkarmayı planlamakta olup, ilk sayının izleği "Zincir" olarak belirlenmiştir. Yağmurca Ailesi'nin bir parçası olmak isteyenlerin,  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  adresine kısa özgeçmişleriyle birlikte Zincir temalı eserlerini göndermeleri gerekmektedir. Editoryal ekibimizin dergide yayınlanmasını istediğiniz farklı çağrışımdaki eserleri çok beğenmesi durumunda, Serbest Kürsü isimli alanımızda bu eserlere de yer verilecektir.

Eser sahipleri gerçek isim ve soyisimlerini kullanmak istemezlerse eserlerini bir mahlasla yayınlamamız mümkündür. Eser sahibinin bu bilgilere kısa özgeçmişinde yer vermesi gerekmektedir.

Sorularınızı elimizden geldiğince Facebook sayfamızdan, https://twitter.com/#!/yagmurcadergisi adresli Twitter hesabımızdan ve Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  dan cevaplandırmaya çalışıyoruz. İlk sayı için eserlerin son gönderim tarihi 25 Aralık 2011'dir.

Sevgiyle kalın,
Yağmurca Dergisi Ekibi
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Destan Romanlar

GENÇLİKTE VERİLEN SÖZ
Tuva Türklerinin Alday Buvçu Destanı, 104 sayfa.
Temin Adresi:
22 Kitaplık Setin Kampanya Fiyatı: 45 TL 
 

Sitemiz Facebookta

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Ziyaretçi İstatistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün4893
mod_vvisit_counterDün8141
mod_vvisit_counterBu Hafta13034
mod_vvisit_counterGeçen Hafta76275
mod_vvisit_counterBu Ay30346
mod_vvisit_counterGeçen Ay249271
mod_vvisit_counterToplam20148995

Şimdi: 141 misafir var.
IP: 54.236.59.154