Cenap Şehabettin Diyor ki :

Gençlik çabuk geçer derler, malesef ihtiyarlık da öyle!


Site Tanıtımı: fantastikedebiyat.com

  • PDF
  • Yazdır
  • e-Posta

Fantastik eserlerden hoşlananların yararlanabileceği güzel bir site...

Fikiryolu grubunda bu konularla ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.

Ömer Faruk Hüsmüllü

**

Fantastikedebiyat.com artık daha zengin ve güncel bir içeriğe sahip. Kısa süre önce devreye soktuğumuz, ülkemizin ilk ansiklopedik nitelikli fantastik edebiyat sözlüğü için sizin de katkılarınızı bekliyoruz.

Site içinde her istediğiniz üyeyle her an iletişim kurabilmenize imkan tanıyan pratik sohbet sistemimize istediğiniz her üyemizi arkadaş olarak ekleyebilir ve online oldukları her an onlara taze bir merhaba diyebilirsiniz.

Ana sayfamız artık çok daha fazla güncel kısım içeriyor ve denetmenlerimizce düzenli olarak güncelleniyor. Girdiğimiz ana sayfa metinleri sizlerden gelecek özgün yorumları bekliyor.

Fantastikedebiyat.com yönetimi olarak şu günlerde ülkemizin en kapsamlı frp sistemini kurmak için çalışıyoruz. Kısa bir süre sonra pratik ve esnek kullanım organizasyonuyla tüm yetenekli kalemlere kendi oyunlarını ve kadrolarını kurma, kendi organizasyonlarını yapma şansı tanıyacağız.

Beş yılı aşkın bir sürede beş bine yakın üye edinen ve tahminimizden de hızlı bir büyüme ivmesi sergileyen fantastikedebiyat.com, yakında başka birçok sürpriz uygulamayla ve etkinlikle daha da zenginleşecek.

Bugünlerde sitemizi ziyaret etmenin tam zamanıdır.

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir  - www.fantastikedebiyat.com - www.fantastikkurgu.com

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Destan Romanlar

DEDE KORKUT’UN DİLİNDEN
Oğuz Türklerinin Korkut Ata Destanı, 172 sayfa.
Temin Adresi:
22 Kitaplık Setin Kampanya Fiyatı: 45 TL 

Sitemiz Facebookta

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Ziyaretçi İstatistikleri

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün4909
mod_vvisit_counterDün7806
mod_vvisit_counterBu Hafta4909
mod_vvisit_counterGeçen Hafta76275
mod_vvisit_counterBu Ay22221
mod_vvisit_counterGeçen Ay249271
mod_vvisit_counterToplam20140870

Şimdi: 62 misafir var.
IP: 34.200.243.114